• Den otevřených dveří

  V pondělí 27. listopadu 2023 se bude konat další den otevřených dveří naší střední školy. Informace o studiu budeme podávat vždy v 15:00, 16:00 a 17:00 hod. Na všechny návštěvníky se budeme moc těšit.

 • Schola Pragensis 2023.

  I v letošním školním roce se naše školy zúčastní veletrhu středních škol Schola Pragensis. Veletrh se bude konat v Kongresovém centru Praha ve dnech 23. - 25. listopadu 2023. Stánek našich škol č. 404 najdete ve 4. patře. Budeme se na Vás těšit.

 • Předvánoční zájezd do Hallstattu.

  V pondělí 5. prosince 2022 se uskuteční Vánoční výlet za tradicemi do Hallstattu, zapsaného na seznam světového dědictví UNESCO. Spojíme návštěvu unikátního městečka, nákupy na vánočních trzích, prohlídku solných dolů a jedinečnou podívanou na strašidelný průvod rakouských čertů Krampusů. Úchvatné večerní řádění za doprovodu zvukových a světelných efektů nenechá nikoho spát.

 • Marketingové projekty jako forma školní praxe

  Kde jinde než ve škole, by měla být zábava spojená s tvořením a učením? Od toho jsou projekty fiktivních firem, na kterých si studenti zkoušejí to, co se učí v hodinách ekonomie, marketingu a managementu.

 • Žáci 4. ročníků v roli průvodců

  Ve spolupráci s Gymnáziem ARCUS PRAHA 9 studenti 4. ročníků připravují každoročně několikadenní zájezd. Žáci partnerského gymnázia jsou v roli účastníků zájezdu, žáci cestovního ruchu jsou organizátory a průvodci. V rámci praxe žáci vymyslí program, rozdělí si služby během exkurze, zajistí ubytování i vstupy do všech objektů, které se mají navštívit. Pedagog vystupuje v tomto případě pouze jako moderátor, který na celou akci dohlíží, organizační záležitosti zajišťují budoucí průvodci.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.